Bank Spółdzielczy w Glinojecku

Nowe zasady logowania

hide
 
Nowe metody logowania, autoryzacji transakcji i ułatwienia – czyli wszystko co warto wiedzieć, aby bezpiecznie korzystać ze swojego konta w banku po 14 września 2019 r.
 

Nie skorzystasz już z tokenów RSA oraz kart mikroprocesorowych wraz z czytnikami

Tokeny RSA oraz karty mikroprocesorowe nie spełniają warunków dyrektywy PSD2 (art. 32i znowelizowanej Ustawy o usługach płatniczych). W trosce o bezpieczeństwo Twoich środków zmieniamy sposób autoryzacji wprowadzając wymagane przepisami tzw. silne uwierzytelnienie.

 

Jeśli korzystasz z tokenów RSA lub kart chipowych, to jak najszybciej zmień je na bezpieczniejsze: mobilny token lub hasło stałe wraz z  kodem SMS. Złóż wniosek w Bankowości Internetowej  lub zadzwoń na bezpłatną infolinię albo udaj się do najbliższej placówki Twojego Banku!

Jeśli tego nie zrobisz, to po 14 września 2019 r.:

  • nie zalogujesz się do Bankowości Internetowej,
  • nie zlecisz żadnego przelewu ani operacji.

 

Nowa metoda logowania do Bankowości Internetowej

Po wpisaniu loginu i hasła poprosimy Cię potwierdzenie logowania kodem SMS lub mobilnym tokenem.

 

Nowe zasady autoryzacji transakcji wykonywanych kartami płatniczymi

Częściej będziesz potwierdzać transakcje zbliżeniowe kodem PIN. Możemy poprosić Cię o potwierdzenie kodem PIN niektórych transakcji zbliżeniowych poniżej 50 zł. Zasady dla płatności powyżej 50 zł się nie zmieniają. Dotyczy to zarówno transakcji dokonywanych tradycyjną kartą płatniczą jak i tych dokonywanych z wykorzystaniem aplikacji Portfel SGB i  Google Pay.

 

Zmiany, które wprowadzamy dla Twojej wygody

1. Nowa Bankowość Internetowa
Dla Twojej wygody zmieniliśmy wygląd bankowości internetowej. Będzie nie tylko bezpieczniej, ale też wygodniej i bardziej przejrzyście.

 

2. Prostszy sposób korzystanie z mobilnego Tokena SGB
Znosimy konieczność potwierdzania każdej operacji kodem PIN. Sposób logowania do aplikacji się nie zmieni.Współpraca

hide

 

.