Bank Spółdzielczy w Glinojecku

Biometria

hide

 

Chcesz dokonać wypłaty gotówki z bankomatu bez użycia karty? To możliwe! Wystarczy, że aktywujesz autoryzację biometryczną w Banku Spółdzielczym w Glinojecku.

Biometria jest technologią opartą o analizę układu naczyń krwionośnych dłoni i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podczas korzystania z urządzeń. Metoda ta należy do najnowocześniejszych na świecie i może się nią pochwalić niewiele placówek bankowych w kraju. 

 

Główne zalety biometrii opartej na skanowaniu dłoni to:

  • bezpieczeństwo - brak zagrożenia kradzieży czy zgubienia środka podlegającego autoryzacji, (utrata dokumentów, karty płatniczej nie ogranicza z korzystania z usług banku),
  • niezawodność - dłoń nie jest podatna na uszkodzenia w takim stopniu jak karta,
  • oszczędność czasu - szybkie rozpoznanie wzorca naczyń krwionośnych przez bankomat,
  • wygoda - brak konieczności pamiętania o środku autoryzującym, poza tym nie musisz zabierać ze sobą dokumentu tożsamości.

 

Czynności zmierzające do udostępnienia usługi uwierzytelniania biometrycznego zajmują zaledwie kilka minut i można je przeprowadzić wspólnie z pracownikiem placówki banku.

 

Zachęcamy osoby, które do tej pory nie doświadczyły nowej usługi, do zdecydowania się na nią podczas wizyty w placówce. Usługa nic nie kosztuje, a doświadczenie łatwości i wygody w użytkowaniu urządzeń wpłynie na częstsze ich wykorzystanie.

 Współpraca

hide

 

.